Uczniowie

 

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam.
Zaangażuj mnie w to, a zrozumiem.

                  Konfucjusz

 

 

 

PRZEDSZKOLE

Wychowawca: mgr Barbara Ostojska

1. Boguś Antonina

2. Boguś Zofia

3. Grzesiak Tomasz

4. Jańczak Hubert

5. Kopras Kacper

6. Kopras Paweł

7. Kruszyk Agata

8. Kruszyk Tymoteusz

9. Lis Hubert

10. Michalska Marta

11. Musiał Kamil

12. Niśkiewicz Natalia

13. Owczarek Lena

14. Parysek Wiktoria

15. Płóciennik Wojciech

16. Reszel Filip

17. Strzelecka Anna

18. Trzeciak Aleksander

19. Wąsala Filip

 

Klasa I

Wychowawca: mgr Daria Czajka

1. Adamczak Joanna

2. Behymer Ian

3. Dera Paweł

4. Górka Magdalena

5. Kierzkowski marcel

6. Kopras Michał

7. Kruszyk Faustyna

8. Świniarska Lena

 

Klasa II

Wychowawca: mgr Bogusława Owczarczak

1. Gabryś Robert

2. Kaliński Jeremi

3. Klepacz Julia

4. Lis Paweł

5. Młynarski Jakub

6. Reszel Wojciech

7. Strzelecka Aleksandra

8. Trzeciak Adrianna

 

Klasa III

Wychowawca: mgr Bogusława Owczarczak

1. Frąszczak Katarzyna

2. Kierzkowski Szymon

3. Michalski Dawid

4. Sójka Jan

5. Wuttke Paweł

 

Klasa IV

Wychowawca: Karolina Kuczyńska

1. Kopras Wiktor

2. Kowalczyk Marika

3. Mikołajczak Oskar

4. Parysek Rafał

5. Pawłowski Alan

6. Reszel Jakub

7. Rostalska Agata

8. Szymczak Rafał

9. Trzeciak Marcel

 

 

Klasa V

Wychowawca: mgr Joannna Wolniak

1. Banasiak Katarzyna

2. Długosz Michał

3. Frąszczak Adam

4. Górka Mikołaj

5. Kałużny Marcel

6. Klepacz Sebastian

7. Klimek Krzysztof

8. Michalska Kinga

9. Mielczarek Miłosz

10. Pawłowski Mateusz

11.Rychlik Martyna

12. Sójka Marcelina

13. Staszak Zofia

14. Szczepaniak Piotr

15. Waśko Anna

16. Wiertelak Joanna

 

 

KLASA VI: mgr Dominika Grzybowska

1. Kaliński Jerzy

2. Kłopocki Kacper

3. Kołodziej Nikola

4. Kołodziej Zuzanna

5. Nowak Zuzanna

6. Przybylska Anita

7. Radomska Anna

8. Stelmaszyk Nikola

9. Świtała Mikołaj

10. Walczak Weronika

11. Zdunek Paweł

12. Zielińska Julia

13. Zybała Paweł

 

KLASA VII

Wychowawca: mgr Patryk Wicenciak

1. Banasiak Anna

2. Duczmal Michał

3. Frąszczak Piotr

4. Kałużna Klaudia

5. Kowalczyk Bartosz

6. Lewandowska Milena

7. Musiał Kacper

8. Paszek Angelika

9. Pietrzak Maksymilian

10. Reszel Mikołaj

11. Rostalska Zuzanna

12. Szczepaniak Nikola

13. Walczak Kamil

 

 

KLASA VIII

Wychowawca: mgr Katarzyna Maciejewska

1. Adamczak Łukasz

2. Dera Maria

3. Klimek Patryk

4. Kuczyńska Laura

5. Matuszkiewicz Cezary

6. Młynarski Konrad

7. Nowak Aleksandra

8. Pera Oliwia

9. Płóciennik Weronika

10. Radomski Jan

11. Walendowski Dominik

12. Waśko Oliwia

13. Wawrzyniak Igor

14. Wiertelak Wiktoria

15. Żurawlew Antoni