CROSS FIEDLERA

W dniu 29 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Crossie Fiedlera. Ta impreza biegowa odbyła się już po raz 33 i jak co roku zebrała sporą liczbę uczestników. Nasi uczniowie bardzo dzielnie walczyli na trasie biegu i godnie reprezentowali naszą szkołę. Wszystkim uczniom naszej szkoły należą się gratulację i podziękowania za wytrwałość i trud włożony w uczestnictwo w tak wspaniałej imprezie biegowej, tym bardziej iż 12 osób z 14 osobowej reprezentacji naszej szkoły uplasowała się w pierwszej dwudziestce w swoich biegach, w tym 6 osób w pierwszej 10, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę liczbę startujących zawodników. Na koniec należy wspomnieć iż nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na wysokim 5 miejscu, co jest wyśmienitym rezultatem i jednocześnie  wyrównanym najlepszym naszym osiągnięciem w historii startów naszej szkoły w Crossie Fiedlera. Należy podkreślić iż w poprzedniej edycji Crossu Fiedlera gdzie także uplasowaliśmy się drużynowo na 5 miejscu nasza reprezentacja liczyła 21 osób.